OFERTA

najlepsza-oferta-serwisu-komputerowego

Głównym celem naszych działań jest obsługa informatyczna firm.

W zakres takiej usługi wchodzą wszystkie problemy, które może mieć firma czy instytucja podczas swojej działalności, a są one związane pośrednio lub bezpośrednio z informatyką.

Rozwiązujemy zatem problemy sprzętowe, z komputerami, serwerami, urządzeniami sieciowymi. Zajmujemy się też kompleksową naprawą i konserwacją drukarek oraz komputerów przenośnych.

Kolejnym celem naszej działalności jest rozwiązywanie problemów softwarowych (z oprogramowaniem). W zakres naszych usług wchodzą systemy operacyjne takie jak:

 • WINDOWS (we wszystkich odmianach, poczynając od 3.11 a kończąc na Windows 10)
 • WINDOWS SERVER (wszystkie odmiany, SBS, STANDARD, PREMIUM)
 • LINUX (RED HAT i inne)
 • UNIX

Posiadamy bardzo duże doświadczenie odnośnie programów finansowo-księgowych zdobyte w biurach księgowo-rachunkowych.

Prowadzimy sprzedaż oraz wsparcie takich programów jak:

 • WAPRO (WFMAG)
 • WFKAPER
 • SAGE SYMFONIA
 • RAKS
 • PŁATNIK
 • PFRON
 • oraz wiele, wiele innych.

Oczywiście na bieżąco rozwiązujemy wszystkie problemy związane z aplikacjami działającymi pod kontrolą wszystkich wymienionych systemów operacyjnych.

Naszą opiekę nad klientami dzielimi na dwa sposoby:

 • Doraźna współpraca
  uwzględniająca realizacje potrzeb naszych klientów i rozliczana w tradycyjny sposób godzinowy.

  Stawka za godzinę pracy to 150,- zł netto
  każda następna rozpoczęta godzina 100,- zł netto

  zaleta tego rozwiązania: brak stałych zobowiązań dla klienta, płaci tylko za konkretnie wykonaną pracę i jej czas

 • Umowa na obsługę systemów informatycznych PC-CARE
  zaleta tego rozwiązania: krótki czas reakcji na zgłoszone problemy (do 4h), wsparcie zdalne oraz telefoniczne, znaczne podniesienie niezawodności całego podsystemu informatycznego w firmie, poprzez stałą opiekę oraz konserwację

Głównymi założeniami umowy jest przeniesienie odpowiedzialności za sprawność działania urządzeń komputerowych na nasze barki oraz w przypadku awarii gwarancja krótkiego czasu reakcji na zgłoszony problem. Koszt takiej umowy zwykle jest uzależniony od wymagań klienta oraz od stopnia skomplikowania posiadanego systemu informatycznego.

Przykładowa umowa dla firmy wyposażonej w 10-15 stacji roboczych oraz jeden serwer to
koszt ok.: 1300,- netto miesięcznie (należy pamiętać, iż kwota ta podana jest tylko orientacyjnie i zawsze jest negocjowana indywidualnie po szczegółowej analizie wymagań klienta).

W zakres takiej umowy wchodzi ok. 10-15h pracy miesięcznie (opieka serwera, zabezpieczenie, oraz tzw. help-desk). Szczegółowe informacje ustalane są w trakcie konkretnych rozmów z klientem.

Zdajemy sobie sprawę iż na rynku usług IT jest bardzo duża konkurencja i jest wiele firm które zrobią to taniej, ale naszą domeną jest najwyższa jakość świadczonych usług.

Wielu naszych klientów skorzystało z naszej oferty właśnie ze względu na 100% pewność naszych działań. Od chwili rozpoczęcia współpracy z naszą firmą ich systemy informatyczne zwiększyły swoją wydajność, a awaryjność została obniżona do minimum.

W ogólnym rozrachunku, przynosi to duże oszczędności, gdyż sprawny system niweluje przestoje firmy, a która firma w dzisiejszych czasach może obejść się bez komputera i internetu.

Naszą domeną jest "wszystko co robisz rób dobrze, a jeżeli Twój informatyk mówi, iż czegoś się nie da zrobić… - to może najwyższy czas, abyś zmienił informatyka ?